ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 28.06.2022 14:51

28 червня в закладах загальної середньої освіти громади відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх – 159.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав випускників. «Громада пишається молоддю! – зазначив Олег Олександрович. Ви - наше майбутнє! Разом із батьками ми радіємо вашим успіхам і перемогам. Віримо, що всі ваші плани обов`язково втіляться у життя!».

Всі випускники отримали від селищної ради флешки. Впевнені, вони стануть у пригоді у подальшому навчанні. Медалістам цього року вручено пауербанки.

Дорогі наші випускники, кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Боріться за неї! Хай береже вас Господь і супроводжує удача! Хай небо над нашою країною знову буде мирним!

Хай щастить, випускники – 2022!