Пісочинці – одні з найкращих в Обласному фестивалі ораторського мистецтва!

Дата: 20.10.2023 14:50

У жовтні 2023 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся в онлайн-режимі Обласний фестиваль ораторського мистецтва серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)», приурочений до Дня української писемності та мови.

Пісочинську громаду представляла учениця 10 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради" Мамай Софія, яку готувала до участі учитель української мови та літератури Сидоренко Лідія Олександрівна.

Софія розділила ПЕРЕМОГУ з іншим учасником заходу, набравши найбільшу кількість балів, та стала однією з найкращих ораторів серед 54 учасників заходу.

Щиро вітає Софію та Лідію Олександрівну з перемогою, бажаємо натхнення та творчих успіхів, вдячні, що гідно прославляєте рідну Пісочинську громаду!

КОНКУРСНИЙ ВИСТУП СОФІЇ