Вітаємо учасників та переможців місцевого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»!

Дата: 12.02.2021 14:50

За ініціативи Головного управління Держпраці у Харківській області з 11.01.2021 по 13.02.2021 серед учнів закладів освіти Пісочинської селищної ради відбувся місцевий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» за тематикою: безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності.

У конкурсі взяли участь 46 учнів (вихованців) закладів освіти: Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пісочинської початкової школи «Надія», Центру дитячої та юнацької творчості «Імпреза».

Відповідно до умов проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» комісією відділу визначено переможців місцевого етапу конкурсу:

у першій групі (автори робіт віком від 6 до 10 років) – Винокурова Мирослава, Єфремов Сергій, Данилевський Віктор;

у другій групі (автори робіт віком від 11 до 14 років) – Женієвська Анна, Ракитянська Єлизавета, Середа Аліна.

Художні роботи переможців надіслані відділом до Головного управління Держпраці у Харківській області для участі у регіональному етапі конкурсу.