Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Найкращий стимул для юних спортсменів - особистий приклад тренера!

Дата: 07.10.2020 14:48
Кількість переглядів: 28

Вже не в перший раз ми повідомляємо про нові особисті спортивні досягнення тренера з велоспорту Пісочинської ДЮСШ Ігоря Костянтиновича Гримайла. Досвідчений спортсмен, мудрий наставник , він розкриває таланти дітей та сприяє їх вдосконаленню. Своїм особистим прикладом любові до спорту та прихильності до здорового способу життя Ігор Костянтинович мотивує та надихає своїх підопічних! Лише в вересні він взяв участь у двох престижних змагання. У велосипедній гонці по шосе «Київська сотка», яка відбувалась 06 вересня у м. Києві Ігор Костянтинович став безумовним переможцем у віковій категорії  50 -59 років. А вже 25 вересня посів 1 місце в гонці  «В гостях у привида»  на 15 км по пересіченій місцевості серед  видатних ветеранів велосипедного спорту. Організатором  гонки  став  МС Валерій Мажеровський.

Наразі  Гримайло готується до участі  в велосипедному марафоні на 106 км, який проходитиме 10 жовтня в м. Южно-Українськ  Миколаївської області.

Зичимо Ігорю Костянтиновичу впевненого старту та переможного фінішу! Пишаємося та вболіваємо!