A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ПРО ЗАХОДИ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ

Дата: 29.05.2023 14:48
Кількість переглядів: 19

«Україна у колі друзів. Рухаємось до ПЕРЕМОГИ заради МИРУ!» - під таким гаслом проходять цьогорічні спортивні заходи до Міжнародного олімпійського дня. За підтримки Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ тренери-викладачі Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи продовжують роботу щодо проведення заходів Олімпійського спрямування серед своїх вихованців.

Так 27 травня відбувся товариський турнір з волейболу серед дівчат. Наприкінці турніру кожен учасник отримав диплом учасника спортивного олімпійського заходу, а призери турніру нагороджені медалями, кубками та дипломами різних ступенів.

Також 28 травня відбулися товариські змагання з міні-футболу у складі вихованців «Юніор 12» і «Юніор 15» із командами Харківської дитячо-юнацької спортивної школи.

Дякуємо тренерам-викладачам Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи Сергію КУЦУ (волейбол),  Олександру ЧЕМЕРИЦЬКОМУ (волейбол) і Сергію КУЗЬМЕНКУ (футбол) за їх професіоналізм в організації та проведенні турнірів і товариських зустрічей олімпійського спрямування.

Головним завданням Олімпійського руху є пропаганда в усьому світі із залученням у спортивний рух усіх бажаючих. Він закликає людей до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом і наша робота триває надалі.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень