Відбулось засідання комісії щодо перевірки знань співробітників відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань охорони праці

Дата: 14.06.2023 14:37

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 22.03.2023 «Про навчання і перевірку знань працівників відділу з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності», 13 червня 2023 року відбулося засідання комісії щодо перевірки знань співробітників відділу з питань охорони праці за такою тематикою знань: електробезпека; пожежна безпека; домедична допомога постраждалому; трудові права працівника; порядок навчань з охорони праці; соціальне страхування; порядок дій у разі нещасного випадку, що стався; законодавчо-правові документи та інші загальні питання основ безпеки.

Комісія у складі: Юлії БЄЛОВОЇ, начальника відділу, голови комісії; членів комісії - Валентини ЧМЕЛЬОВОЇ, медичної сестри комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради Харківської області»; Олени БУТИРІНОЇ, провідного фахівця відділу цивільного захисту Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області; Віри МАЛІНКІНОЇ, голови профспілкової організації закладів освіти Пісочинської об’єднаної територіальної громади за результатами відповідей працівників відділу визнала якісну підготовку учасників засідання.