Розпочато новий навчальний рік. Напередодні 1 вересня для першачків та 11-класників у закладах освіти відбулись святкові заходи до Дня знань.
На заходах були присутні почесні гості: депутат Харківської обласної ради Любов Канцедал, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, начальник відділу освіти, молоді та спорту Юлія Бєлова.
Кожен першокласник отримав приємний та корисний подарунок від Пісочинського селищного голови, а всі учасники - незабутні враження та неймовірний позитивний заряд!