Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради
» НОВИНИ та АНОНСИ » Смачно, корисно, поживно! Сніданок у Пісочинський початковій школі "Надія"
Смачно, корисно, поживно! Сніданок у Пісочинський початковій школі "Надія"
Дата: 01.10.2020 14:22
Кількість переглядів: 14
Сніданок - це найважливіший прийом їжі за день. Дякуючи майстрам своєї справи – високопрофесійним кухарям, вихованці та учні освітнього закладу розпочинають свій день зі смачного та поживного сніданку. Усмішки дітлахів, повністю з'їдений сніданок та радісний бадьорий настрій – це справжнє задоволення для дорослих. Всім смачного!