Участь в освітньому форумі представників Комунального закладу "Пісочинський ліцей".

Дата: 21.02.2020 14:21

20 лютого 2020 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся освітній форум «Нові освітні стратегії – виклик учителю та учневі». На ньому були представлені кращі знавці англійської мови Комунального закладу «Пісочинський ліцей» під керівництвом учителя англійської мови Демченко Людмили Уралівни. Учасники взяли участь у конкурсі «English quest» і посіли перше місце, нагороджені грамотами та призом.
Евеліна Басараб отримала грамоту за кращу доповідь «Як я уявляю дистанційне навчання». Форум університету набирає популярності серед учнів та випускників навчальних закладів міста Харкова та області. Захід такого рівня надає методичну допомогу вчителям шкіл у організації нових форм навчання, сприяє інтелектуальному розвитку підростаючого покоління.
Комунальний заклад «Пісочинський ліцей» дякує організаторам освітнього форуму «English quest»!