ВЕЛОКРОС. ЮНІ СПОРТСМЕНИ ПІСОЧИНА ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА СЕРІЇ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ У КРОПИВНИЦЬКОМУ!

Дата: 17.10.2023 14:13

Минулого уїк-енду, 14 та 15 жовтня, у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велосипедного кросу.

Переможці та призери були визначені в груповій гонці та естафеті серед усіх вікових категоріях.

Чемпіонат країни вийшов доволі масштабним. За його нагороди сперечалися 282 учасника з 25 команд, які представляли 12 областей.

У складі збірної Харківської області участь у змаганнях взяли 19 спортсменів. Вони вкотре підтримали високу марку Харківського велоспорту і спільними зусиллями здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Переможцями, призерами, а також ті, хто потрапив до ТОП-10 у Харківській обласній команді стали:

У ГРУПОВІЙ ГОНЦІ:

серед юнаків (11,2 км) - 9 місце Вадим МАЙДАННИК (Пісочинська ДЮСШ, ХФКС);

серед дівчат (8,4 км) - 3 місце Карина КОНОНЕНКО (Пісочинська ДЮСШ)

9 місце Ярослава СТЕЦЮК (Пісочинська ДЮСШ).

В ЕСТАФЕТІ:

серед юнаків (4 кола, 11,2 км) - 8 місце Вадим МАЙДАННИК (Пісочинська ДЮСШ, ХФКС);

серед дівчат (3 кола, 8,4 км) - 2 місце Карина КОНОНЕНКО, Ярослава СТЕЦЮК (обидві - Пісочинська ДЮСШ); 4 місце Катерина ОСТАПЕНКО (Пісочинська ДЮСШ у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Кіровоградської та Чернігівської областей);

серед дівчат (3 кола, 6,9 км) - 3 місце Вікторія КОНОНЕНКО (Пісочинська ДЮСШ у складі об’єднаної команди разом зі спортсменкою з Житомирської області).

Готував велосипедистів Харківської обласної збірної до цих змагань їх наставник Ігор ГРИМАЙЛО, тренер-викладач Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренера з чудовим виступом! Бажаємо нових звершень і вагомих здобутків!

Дякуємо збройним силам України за можливість проводити національні змагання у рідній та сильній країні під час повномасштабної війни з російськими загарбниками!

Слава Україні!