Learning English together! Участь представників Коротичанського ліцею в освітньому форумі.

Дата: 21.02.2020 14:13

20 лютого учні КЗ ''Коротичанський ліцей'' разом з кафедрою іноземних мов Українського державного університету залізничного транспорту та учнями інших шкіл прийняли участь у освітньому форумі «Нові освітні стратегії – виклик вчителю та учневі».
Учень 11 класу ліцею Хамаза Андрій підготував доповідь та комп'ютерну презентацію ''Як я уявляю дистанційне навчання''. Учнівська команда ліцею у складі: Чебурова А., Зорянський О., Мезенцева Д., Тарасенко Д., Бабакова Є., Моісєєва М., Курцева Д. взяли участь в English Quest, де мали змогу перевірити свої знання англійської мови. Бронзові призери квесту – чудовий результат команди!
Вчитель освітнього закладу Оганесян Л.В. взяла участь у освітньому форумі «Дистанційна освіта» та отримала відповідні сертифікати.
Завідувач кафедри іноземних мов УДУЗТ Нешко С.І. нагородила спікера ліцею Хамазу Андрія навчальними посібниками.