Переможці конкурсу соціальної реклами «#STOPбулінг серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Дата: 12.04.2019 14:12

Відповідно до наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 25.02.2019 № 27-ОД з метою висвітлення особливостей явища булінгу в шкільному колективі,  актуалізація даної проблеми та формування негативного ставлення до булінгу  в закладах освіти проведено конкурс соціальної реклами «#STOPбулінг серед учнів закладів загальної середньої освіти. В конкурсі брали участь 18 робіт школярів з Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ, Пісочинського ліцею «Мобіль».

03 квітня було визначено переможців:

- Номінація «Пост у соціальній мережі» (І вікова категорія)

1місце: Березюк-Надточий  Іван  (Пісочинська ЗОШ, 10 років) «Будь відповідальним за свої дії!».

- Номінація «Пост у соціальній мережі» (ІІ вікова категорія)

1 місце: Шевченко  Вероніка  (Пісочинська ЗОШ, 13 років) «Стоп кадр – зупини булінг!»

3 місце: Зайцева  Марія  (Пісочинська ЗОШ, 14 років)  «#СтопНасильство_Пісочинська ЗОШ».

4 місце Лукієнко  Ярослава  (Пісочинська ЗОШ, 14 років)        «Не можеш промовити вголос-скористуйся Скринькою Довіри! Не замовчуй проблему!»

4 місце: Пономарьова Катерина, Федоренко Анастасія, Овраменко Олександра  (Пісочинський ліцей,   8-А)  «STOPбулінг».

1місце: Кладько  Єва  (Пісочинський ліцей, 8-Б) «Не підтримуй агресора».

2 місце: Пономаренко  Аліна  (Пісочинський ліцей, 9-Г) «Булінг – це насильство!»

3 місце: Чернов  Дмитро  (Пісочинський ліцей,  9-В)  «Силен не  тот, кто травит других…»

- Номінація «Пост у соціальній мережі» (ІІІ вікова категорія)

1 місце: Владіва  Ударцева  (Пісочинський ліцей, 10-В) «Дошка нездійснених сподівань».

2 місце: Коляда  Євгенія   (Пісочинський ліцей, 10-Б) «Зупинімо булінг!»

3 місце: Вавринюк  Олена  (Пісочинський ліцей, 10-А) «Булінг в соціальних мережах».

4 місце: Довга  Анастасія ( Пісочинський ліцей, 10-А) «STOPбулінг».

- Номінація «Відео ролік» (І вікова категорія)

1 місце: 1-Б клас (Пісочинський ліцей «Мобіль», І категорія) STOP булінг.

2 місце: 4-А, 10-А, 11-А  (Пісочинський ліцей «Мобіль»,  І та ІІІ категорії) STOP булінг.

3 місце: 1-Є та 1-Г класи (Пісочинський ліцей «Мобіль», І категорія) STOP булінг.

Вітаємо переможців! Дякуємо за небайдужість!