Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради
» НОВИНИ та АНОНСИ » Збори батьків майбутніх першокласників. Пісочинський ліцей
Збори батьків майбутніх першокласників. Пісочинський ліцей
Дата: 04.02.2021 14:07
Кількість переглядів: 18
03 лютого у форматі онлайн-конференції відбулись збори батьків майбутніх першокласників Комунального закладу «Пісочинський ліцей». У ході зборів батьків ознайомлено з датою та правилами прийому дітей до 1-го класу, переліком необхідних документів, територією обслуговування та ін. На питання, що турбують батьків, відповідали представники адміністрації ліцею, психолог і логопед закладу.