Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради
» НОВИНИ та АНОНСИ » Тематичні заходи до Дня Збройних Сил України.
Тематичні заходи до Дня Збройних Сил України.
Дата: 11.12.2020 13:56
Кількість переглядів: 16
08 грудня в Пісочинському ліцеї «Мобіль» відбулись тематичні заходи до Дня Збройних Сил України.
Із самого ранку учнівський актив у складі старших школярів провів інформаційну хвилинку. Розповідь дівчат про історію створення Збройних Сил України, військова форма, у яку вони були одягнуті – все це справило неабияке враження як на учителів, так і на школярів 1-4 класів.
З учнями 9-11 класів було проведено виховну бесіду «Загальний військовий обов’язок».
В рамках патріотичного виховання під час перерв усі бажаючі мали змогу створити величезний колаж малюнків з гаслом «Ми за волю, ми за мир…». Відтепер колаж висітиме у школі. Кожен може поглянути, якою ж прагнуть бачити діти рідну Україну.