Привітання з Міжнародним жіночим днем від представників Коротичанського ліцею

Дата: 06.03.2021 13:52

Напередодні свята цікаво, тепло та весело пройшли свята в Коротичанському ліцеї.

Учителі початкових класів разом із дітьми підготували тематичні класні години:«Чарівна весна» - 1-А клас (Марченко О.В.);

«Зі святом, любі жінки!»-1-Б кл.(Єгупова В.П.);

«Свято весни» - 2-А кл. (Ганус О.А.);

«Нумо, дівчата»- 2-Б кл. (Кирій С.О.);

«Квітуча весна»-3-А (Юношева О.О.);

«Весняні настрої» -3-Б (Литвиненко Г.С);

«Усім жінкам присвячується» -4-А (Ключка І.М.);

«А вже весна, а вже красна!Зі святом, любі мами»-4-Б (Ієвлєва Л.В.).

Було проведено конкурсні програми для дівчат 5-8 класів: «Радіємо весні»-5-А (Зорянська Ю.О.);

«Нумо, дівчата - 5-Б (Чала Л.А.); 6-Б (Петрієнко А.В.); 7-А (Партола І.М.); 8-А (Погожих О.В.); 8-Б (Нестеренко С.І.); «Найчарівніші!» - 6-А (Касьяненко Н.О.);

«Весняні чари» -7-Б (Білоус І.І.).

5 березня в актовій залі ліцею відбувся онлайн-концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Учні 4-А класу (класний керівник Ключка І.М.) підготували вірші, пісні, танці. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, учителям та всім працівникам школи. Діти подарували всім присутнім жінкам море теплих і зворушливих слів, сповнених любові. Порадували своїми музичними номерами й старшокласники. Вдячні глядачі отримали безліч позитивних емоцій і поринули в атмосферу справжнього свята.

Представники Коротичанському ліцеї сердечно вітають всіх жінок із чудовим весняним святом!