A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру “White card” БІЛА КАРТКА

Дата: 28.04.2023 13:52
Кількість переглядів: 58

Спорт — це універсальна мова, яка поєднує групи людей та нації, незважаючи на існуючі розбіжності.

Спорт розширює можливості молоді та сприяє зміцненню здоров'я та зміцненню таких цінностей, як рівність, взаємна повага та справедливість. Спорт допомагає нам розповсюджувати ідеї світу, здійснювати соціальні перетворення та просуватися вперед у справі досягнення цілей у галузі розвитку, сформульованих у Декларації тисячоліття».

Цьогоріч учні та вчителі нашої громади долучилися до заходів Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру – взяли активну участь у всеукраїнській акції «Біла картка», яка також отримала назву «Карта чесної гри», спрямована на просування спортивної майстерності. Вона винагороджує позитивну поведінку на полі стверджує Дружбу, Повагу, Досконалість, Солідарність!

27.04.2023 на безпечній території Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області» відбувся урочистий захід щодо відзначення активних учасників щорічного олімпійського заходу.

За активну участь у заходах Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру в Харківській області голова відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Христоєв Віктор Анатолійович нагородив учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради ПОДЯКАМИ та вручив подарунки: Артеменко Дар'ю, Тимофєєва Кирила, Конощука Ярослава, Мірошник Камілу, Слядневу Поліну, Остапенко Катерину, Павленко Поліну, Голодюка Іллю, Прилуцьку Амєлію, Гречка Артема, Лагутіну Вероніку, Зарєчну Маргариту, Новікова Кирила, Лєсковича Костянтина, Карнаухову Вероніку, Семикіна Ростислава, Іванову Анну, Зирянову Валерію, Речкіну Катерину, Лесика Володимира, Сідельник Тетяну.

За значний особистий внесок в проведенні заходів Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру в Харківській області та втілення в реальне життя молоді Олімпійських цінностей та ідеалів спорту Христоєв Віктор Анатолійович також нагородив ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ педагогів закладів освіти Пісочинської селищної ради: Медяник Олену Сергіївну, Степанченка Олексія Дмитровича, Галенка Андрія Сергіїйовича, Кравченко Валентину Іванівну, Зиму Романа Олександровича, Алешко Юлію Михайлівну, Зарубіну Галину Анатолівну, Фролову Анжелу Леонідівну, Хірну Вікторію Євгенівну, Коченгіна Володимира Анатолійовича.

Учасники акції підняттям білої картки висловили своє особисте бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній і інтелектуальній активності та сталому розвитку нації.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання та спорту серед молоді Харківської області Кривенцовою Оленою Миколаївною, начальником Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту, були нагороджені грамотами Чернобай Олег Олександрович, Пісочинський селищний голова; Бєлова Юлія Сергіївна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради; Маркова Ольга Павлівна, фахівець з питань загальної середньої освіти відділу; Орловій Тетяні Володимирівні, директору Пісочинського ліцею.

Всі учасники заходу отримали подарунки (канцелярське приладдя, футболки, продукти харчування).

Дякуємо Віктору Анатолійовичу Христоєву, голові відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області і Олені Миколаївні Кривенцовій, начальнику Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту за високу відзнаку.

Разом ми зможемо пройти всі виклики сьогодення і завдяки Збройним Силам України слідувати Олімпійським цінностям.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень