Привітання з Днем тренера

Дата: 19.07.2021 13:49

Сьогодні, 19 липня,  Україна вперше святкує День тренера. Указ № 263/2021  був підписаний Президентом України на підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту України.

Пісочинська громада пишається своїми тренерами! Завдяки професіоналізму та  мудрості тренерського складу Пісочинської ДЮСШ і  Комунального  закладу «ФОК «Мобіль» юні спортивні таланти громади гідно представляють нашу громаду престижних змаганнях.

Шановні тренери!  Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Дякуємо вам за гідне виховання та високу спортивну підготовку юного покоління громади, за ваш особистий приклад безмежної любові до спорту! Бажаємо вам  перемог і рекордів, нових досягнень ваших вихованців, яскравого та насиченого спортивного життя, здійснення всіх мрій і втілення всіх планів!

Зі святом!