НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Дата: 19.04.2023 13:47

Незважаючи на реалії сьогодення, у світі розвиваються нові стандарти, правила та норми суспільства.

18 квітня 2023 року керівники та вчителі закладів освіти громади брали участь у презентаційному семінарі кампанії «AR_Book».

«AR Book» дозволяє створювати або обирати готові уроки, використовуючи зрозумілі інструменти, та збільшити ефективність навчання, що є сьогодні вкрай необхідним для вчителів громади, школярів та їх батьків. Завдяки «AR Book» з'являються нові можливості для педагогів, зокрема економиться час підготовки до уроків, в наявності платформи: використання плагінів ZOOM | MEET, отримання рефлексії та аналітики, створення груп та класів, навчальні плани від МОН України, маркет контенту, технічна підтримка користувача, можливість ділитися контентом тощо.

Отже, настав час оновлень.

Дякуємо працівникам кампанії «AR Book» за змістовний та цікавий захід.