A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо із спортивними перемогами вихованців Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи

Дата: 26.09.2023 13:40
Кількість переглядів: 12

З 9 по 24 вересня 2023 року в місті Києві пройшов чемпіонат України з велосипедних гонок на треку.

В перший день відбулася командна гонка, в якій наша Віка КОНОНЕНКО, посіла перше місце.

У командному спринті Віка і Карина КОНОНЕНКО стали срібними призерами.

ОСТАПЕНКО Катерина в командному спринті теж має гарний результат - четверте місце.

На другий день змагань відбулася гонка-переслідування, де Карина КОНОНЕНКО була першою в своїй віковій категорії. А в молодшій категорії КОНОНЕНКО Віка та ОСТАПЕНКО Катерина були третіми.

На третій день змагань, за результатами проходження гонки-скретч (15км), КОНОНЕНКО Вікторія виборола третє місце, ОСТАПЕНКО Катерина – шосте.

В останній день відбулася гонка-медісон. Наші дівчата Карина і Віка КОНОНЕНКО посіли п’яте місце.

Вітаємо дівчат та їх тренера Ігоря ГРИМАЙЛА із результативним виступом!

Бажаємо перемог у наступному етапі, який відбудеться з 26 вересня в місті Чернівці.