ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ  НАВЧАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ З УЧНЯМИ

Дата: 09.03.2021 13:40

З метою навчання дітей діям щодо безпеки життєдіяльності під час виникнення надзвичайних ситуацій, відповідно до планових заходів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, 4 березня 2021 року фахівцями районного Управління організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів цивільного захисту у Харківському районі ГУ ДСНС України в Харківській області Ліхачовим Олександром Віталійовичем і Костирею Артемом Петровичем були проведені інформаційно-профілактичні навчальні заняття з учнями 5-9 класів Пісочинського ліцею «Мобіль» та Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дякуємо за змістовність, актуальність, розгляд практичних дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації у побуті, застосування засобів пожежогасіння, поводження на водоймах, дій за наслідками надзвичайних ситуацій та інших напрямків безпеки життєдіяльності за запитаннями дітей і педагогів.