Розвиток руху дружин юних рятувальників-пожежних

Дата: 14.03.2023 13:39

Продовжується робота з розвитку руху дружин юних рятувальників-пожежних.

13 березня під час робочої зустрічі між Пісочинською селищною радою та Харківським районним управлінням ГУ ДСНС України у Харківській області, задля організації та популяризації серед здобувачів освіти Пісочинської територіальної громади руху дружин юних рятувальників-пожежних підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Метою Меморандуму є:

- координація цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження травмування й загибелі здобувачів освіти;

- інформаційно-просвітницька робота з питань забезпечення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та учнівської молоді.

Підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію є важливим кроком в рамках розвитку та популяризації проєкту «Рух юних пожежних-рятувальників» в Харківському районі.