Продовжують надходити підручники

Дата: 24.09.2019 13:27

20 вересня 2019 року книжковий фонд закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради поповнився за рахунок держави на 472 примірника:

• «Українська мова (рівень стандарту) для загальноосвітніх навчальних закладів» підручник для 11 класу для загальноосвітніх навчальних закладів /ГРАМОТА/Авраменко О.

• «Англійська мова (11 рік навчання) (рівень стандарту)» підручник для 11  класу для загальноосвітніх навчальних закладів /АСТОН/ Карпюк О.Д.

• «Історія України (профільний рівень)» підручник для 11  класу для загальноосвітніх навчальних закладів /ЛІТЕРА/ Власов В.С.

• «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 11  класу для загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Нелін Є.П., Долгова О.Є.)

• «Фізика (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 11  класу для загальноосвітніх навчальних закладів /ОРІОН/Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О.

• «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 11  класу для загальноосвітніх навчальних закладів/АСТОН/ Гудима А.А., Пашко К.О. та інші.