Вітаємо Гончаренко Ірину - лауреата обласного фестивалю ораторського мистецтва!

Дата: 13.11.2019 13:26

11 листопада в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» були нагороджені переможці та лауреати обласного фестивалю ораторського мистецтва. В 2019 році мистецький захід приурочено до 125-річчя від дня народження видатного українського письменника О. Довженка.
Нам дуже приємно повідомити, що Гончаренко Ірина, учениця 10 класу КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів», як лауреат фестивалю була відзначена та нагороджена дипломом і повербанком. Учителю української мови та літератури Заліщук Наталії Володимирівні, яка підготувала Ірину до участі в фестивалі, було вручено подяку та USB-флеш-накопичувач.
Вітаємо талановитих представниць нашої громади та бажаємо їм в майбутньому яскравих перемог і успіхів у всіх сферах життя!