A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відбулися змагання з шахів «БІЛА ТУРА»

Дата: 17.12.2021 13:23
Кількість переглядів: 10

У межах Всеукраїнських спортивних змагань «Спорт протягом життя» 15 грудня 2021 року на базі Пісочинського ліцею «Мобіль» відбулися змагання з шахів «БІЛА ТУРА» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської громади.

Учасниками змагань стали учнівські команди Пісочинського ліцею «Джерело», Пісочинського ліцею, Коротичанського ліцею та Пісочинського ліцею «Мобіль».

Вітаємо учнівські команди, які за результатами змагань з шахів та висновками суддівської колегії вибороли командні призові місця: І місце - Пісочинський ліцей; ІІ місце - Коротичанський ліцей; ІІІ місце - Пісочинський ліцей «Джерело».

У номінації «НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ» дипломи отримали учні Пісочинського ліцею - Юлія Попова, Олександр Косінцев, Андрій Дзугань, Євген Прокопенко.

Головний суддя змагань з шахів  Володимир Анатолійович Коченгін, учитель фізичної культури Пісочинського ліцею, відзначив переможців змагань медалями, кубками, тематичними статуетками та дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів від Пісочинської селищної ради.

Вболіваємо за учнівську команду Пісочинського ліцею, яка буде виборювати перемогу Пісочинської громади серед учнівських команд на відбірковому етапі обласних змагань з шахів «БІЛА ТУРА» Всеукраїнської шкільної спартакіади «Спорт протягом життя».

Дякуємо керівництву Пісочинського ліцею «Мобіль» за допомогу в організації проведення І (місцевого) етапу змагань з шахів серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради, Володимиру Анатолійовичу Коченгіну, за якісне виконання суддівських повноважень, а також учителям фізичної культури закладів освіти за підготовку учнівських команд до змагань.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень