#ВакцинованіВідкриті

Дата: 13.09.2021 13:19

У серпні 2021 року Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, з магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголосили національний конкурс «Вакциновані й відкриті» для закладів загальної середньої освіти будь-яких форм власності, якщо принаймні 80% колективу повністю вакциновані від COVID-19.

Беручи участь у конкурсі, школи можуть виграти цінні подарунки, Переможці отримають:

- 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці.

- 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.

- 50 заохочувальних призів за публікацію про конкурс у своїх соціальних мережах під хештегами #ВакцинованіВідкриті.

Для участі у конкурсі представник школи має зареєструвати педагогічний колектив онлайн за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3.

Станом на 13 вересня 2021 року в семи закладах освіти громади вакциновано понад 80% працівників: Пісочинська початкова школа «Надія», Пісочинський ліцей, Пісочинський ЗДО №2, Пісочинський ліцей «Джерело», Пісочинський ЗДО №1, Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Коротичанський ліцей.

Понад 80% працівників вакцинувались у Комунальному закладі «ФОК «Мобіль» та Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр».

Завдяки вакцинації колективи матимуть можливість стабільно працювати в умовах карантину, зберігаючи своє здоров'я, здоров'я своїх близьких та учнів.

Вакциновані – значить захищені!