Участь учнів закладів освіти Пісочинської громади у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Рух – це здорово»

Дата: 08.06.2021 13:15

З метою формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації і розвитку рухових активностей 7 та 8 червня 2021 року діти та тренерський склад педагогів Пісочинських закладів освіти взяли активну участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Рух – це здорово».

У приміщенні Пісочинського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль» відбулася загальна руханка учасників заходу.

Проведено товариські ігри з видів спорту: «Великий теніс», «Вільна боротьба», «Самбо», «Акробатика», «Велоспорт», «Футбол», «Баскетбол 3х3», «Волейбол», «Настільний теніс», «Шахи».

Вітаємо юних спортсменів, зичимо перемог і нових рекордів!