НАШІ - НАЙКРАЩІ!

Дата: 24.04.2023 13:15

19 квітня 2023 року в режимі онлайн відбувся ІІ очний тур 48 обласної олімпіади юних геологів та географів Харківщини. До участі були запрошені переможці І заочного туру - старшокласники з Харківської, Полтавської, Запорізької областей.

Учнів та вчителів привітали Редіна В.А., кандидат педагогічних наук, директор КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Кравченко К.О., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, заступник декана факультету геології, географії, рекреації та туризму ХНУ імені В.Н.Каразіна, Скриль І.А., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства ХНУ імені В.Н.Каразіна , завідувачка відділу краєзнавства КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Москаленко Л.Г., геолог-виробничник.

Учасники представили цікаві презентації з різноманітних галузей геології та географії, відповідали на запитання членів журі.

За результатами І та ІІ турів були визначені абсолютні переможці олімпіади - 26 учнів Харківської, Полтавської, Запорізької областей, у числі яких 5 учнів Пісочинського ліцею "Мобіль".

Вітаємо з абсолютною перемогою Чорнобай Олену, ученицю 10-б класу, Хрола Павла , учня 10 класу, Бойка Олега, учня 10 класу, Литвинову Віолетту, , ученицю 10 класу, Шпарагу Софію, ученицю 10 класу, Яцун Маргариту, ученицю 6-Б класу, Копича Назарія, учня 6-Б класу та Могилевську Софію, ученицю 7-Б класу! Дякуємо наставникам за гідну підготовку учнів до обласної олімпіади!

Пишаємося талановитою молоддю нашої громади!