Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 22.06.2021 13:14

20 червня відбувся Черговий 6-й тур Чемпіонату Харківського району з футболу.

Команда нашої громади "Пісочинець" мала приймати на своєму полі "Маяк 1959" із сел. Селекційне, але згідно рішення Федерації Харківського району за неявку на гру групового етапу Кубку Пам'яті-2021 перші свої 6-ть турів команда грає на полях суперників. Футболісти зустрілися з командою із сел. Селекційне та поступились їм з рахунком 1:3. Коротичанський "Промінь" приймав ФК "Водолага" та впевнено здобув потрібну перемогу - 2:0. В сел. Бабаї місцевий "Колос" зустрічав чемпіонів району ФК "Березівка". Гра видалась напруженою: березівці програючи 1:2 знов продемонстрували волю до перемоги та здобули 3 переможні очка. Рахунок 4:2 на користь Березівки! "Надія" поступилася на виїзді Покотилівському "Партизану" з мінімальним рахунком 0:1.

7-й тур чемпіонату Харківського району з футболу відбудеться в неділю 27 червня. ФК "Березівка" прийматиме на своєму полі БФК "Безлюдівка". Всі інші команди громади грають у гостях: Бабаївський "Колос" приймає "Пісочинець"; "Маяк 1959" Селекційне приймає Коротичанський "Промінь"; ФК "Водолага" зустрічає команду "Надія" Пісочин.

Вболіваємо за наших спортсменів! Бажаємо гарної гри #команди_нашої_громади