Дата: 16.12.2021 13:13

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі –

ДК 021:2015:  90460000-9– Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Оброблення вигрібних ям і відстійників відходів)»

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради

(код ЄДРПОУ 42455321)

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики «Оброблення вигрібних ям і відстійників відходів» згідно  з фактичними обсягами робіт закладів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

2. Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення на 2022 рік по  характеристики «Оброблення вигрібних ям і відстійників відходів» згідно  з фактичними обсягами робіт закладів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради та затверджений рішенням Пісочинської селищної ради на 2022 рік в сумі  153 000,00 гривень з ПДВ.

3. Обгрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено виходячи з потреб закладів, що підпорядковані Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради. В вартість послуг входять обґрунтовані витрати Виконавця, пов’язані характеристики «Оброблення вигрібних ям і відстійників відходів» згідно  з фактичними обсягами робіт закладів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Згідно із технічним завданням за посиланням: http://UA-2021-12-14-011309-c