«З любові починається життя, вона усе найкраще оживляє!» Виставка в Коротичанській бібліотеці-філії.

Дата: 10.02.2021 13:07

Ось уже багато століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року - День Святого Валентина. Це свято любові, свято найкращого почуття, яке окриляє, дає силу і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі. На передодні свята всіх закоханих, для вас, дорогі читачі, в Коротичанській бібліотеці - філії розпочала експонуватися книжкова виставка - інсталяція "Love is..."

Ви маєте чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя, послухати щирі зізнання у коханні та доторкнутися душею до цього світлого та незгасимого почуття.