ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Дата: 29.09.2022 13:07

Попри війну Україна продовжує насичене спортивне життя!

Так, минулими вихідними у м. Кропивницький відбувся Відкритий обласний чемпіонат з велосипедного спорту ( крос ). Вихованці Пісочинської ДЮСШ, учні Комунального закладу «Пісочинський ліцей» взяли участь у цих змаганнях, відкривши змагальний сезон 2022 року.

В дуже складних метеорологічних умовах юні спортсмени з гідністю провели свої заїзди і показали високі спортивні результати:

- В індивідуальній гонці на час і естафеті бронзові нагороди здобув Зіночкін Максим( вікова категорія 2011- 2012 ррн).

- В естафетній гонці серед дівчат 2009-2010 ррн Кононенко Вікторія посіла другу сходинку п'єдесталу разом з двома представницями з Кременчука.

- Головні нагороди - золоті медалі переможниць естафетної гонки вибороли Карина Кононенко, Стецюк Ярослава та Дубініна Кіра (2008 ррн та старше).

- Дві срібні нагороди також додає Карина Кононенко за індивідуальну гонку на час і групову гонку.

Дякуємо тренеру – викладачу Гримайлу Ігорю Костянтиновичу за гідну підготовку спортсменів до змагань!

Пишаємося  та бажаємо нових перемог і рекордів!

ТАК ТРИМАТИ!