Вітаємо талановитих дівчат з фольклорного гурту «Веселка» та «KoraLLi» Пісочинського палацу культури та мистецтв з новим творчим досягненням - призовими місцями на вокальному конкурсі «Star Holiday Fest», що відбувся в Києві.
Колектив гурту «Веселка» посів почесне І місце. Гурт «KoraLLi» - дебютант конкурсу, став другим!
Бажаємо неймовірним дівчатам нових перемог, втілення всіх творчих планів у життя, натхнення та нових шедеврів!
Дякуємо керівнику колективів Карині Вакуленко за розвиток творчих здібностей наших дітей, за особистий вклад у збереження національної культури та неймовірне задоволення від виступів вокалістів!