ДЕНЬ ЗНАНЬ – ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 02.09.2019 13:00

2 вересня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти  Пісочинської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди свята «День знань». Уперше переступили шкільний поріг навчальних закладів 445 першокласників, 112 учнів вступили до 10 класу.

Квестами, майстер-класами, флешмобами,  ярмарками, науковими пікніками, дитячими анімаціями, театралізованими дійствами, розважальними та святковими програмами розпочалося бурхливе навчальне й творче шкільне життя. На урочистих заходах лунав Державний  Гімн  України.

Школярів привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Щирі вітання, дружні настанови та поради, слова вітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світлічної лунали на шкільних подвір’ях педагогічним колективам, школярам та їх батькам.

Перший день нового навчального року був сповнений піднесеним настроєм, емоційністю та оптимізмом. Кожен першокласник громади отримав у подарунок від Пісочинської селищної ради канцелярський набір, а двоє першачків-іменниників отримали окремі святкові подарунки.

Сподіваємось і віримо, що 2019/2020 навчальний рік стане початком усього нового: перемог і злетів, досягнень та успіхів! Нехай тепла й лагідна осінь принесе добробут і злагоду в кожну родину! Миру і спокою нашій країні!