Цьогорічний конкурс вихователів зібрав справжніх майстрів своєї справи, у чиїх серцях палає вогонь щирої любові до дітей, плекаються надії на їхнє світле майбутнє. Конкурс дав можливість для самореалізації й розкриттю творчого потенціалу вихователів дитячих садків Пісочинської селищної ради. Креативність та ініціативність, яку проявили вихователі під час конкурсу, свідчить про надзвичайно високий рівень педагогічної майстерності. За право здобути почесне звання кращого вихователя змагаються:
Конкурсна програма проходить у два етапи. Під час першого етапу конкурсанти проводили навчальні заняття із дошкільнятами. Кожна з учасниць продемонструвала сучасні підходи до освітньої роботи з дітьми, творчі здібності, кмітливість, психологічну грамотність, вміння швидко орієнтуватися в робочих ситуаціях і приймати раціональні рішення. Усім, без винятку, вихователям вдалося проявити індивідуальність і талановитість. Другий етап відбудеться 27 лютого, де вихователі будуть презентувати власний педагогічний досвід.