РОЗПОЧАТО ПРОЦЕДУРУ ПОЗАПЛАНОВОГО ІНСТИТУЦІЙНОГО АУДИТУ

Дата: 23.11.2020 12:46

Відповідно до наказу Державної служби якості освіти України від 28.09.2020 №01-11/49 «Про апробацію процедур та інструментарію проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти за очно-дистанційною формою», управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області з 23 листопада по 4 грудня 2020 року в комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області» проводиться позаплановий інституційний аудит за очно-дистанційною формою.
Сьогодні, 23 листопада 2020 року проведено установчу нараду за участю голови та членів експертної групи управління Державної служби якості освіти у Харківській області, директора та представників Пісочинського ліцею «Мобіль», батьків здобувачів освіти, громадськості та голови Пісочинської селищної ради Олега ЧЕРНОБАЯ, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлії БЄЛОВОЇ.
Сподіваємося на співпрацю та плідну роботу.