A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відбулось навчальне заняття з питань цивільного захисту

Дата: 03.02.2023 12:46
Кількість переглядів: 14

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та з метою підготовки до реагування на надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки, 2 лютого 2023 року на території Пісочинської селищної ради відбулося заняття з реалізації заходів цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій в повсякденній діяльності та особливий період.

Навчальне заняття з питань цивільного захисту із співробітниками відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради було проведено під керівництвом Брижань Роберта Миколайовича, майстра виробничого навчання навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

В ході занять присутні обговорили організацію роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та повноваження місцевих органів влади у сфері цивільного захисту в контексті реформування місцевого самоврядування. Також під час заняття учасникам доведено основні зміни до законодавства, які прийнято та зареєстровано у Верховній Раді, вимоги щодо діяльності регіональної та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

Під час занять розглянули питання: надзвичайні ситуації мирного та воєнного часу, загрози їх виникнення; запобігання і реагування на надзвичайні ситуації; основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях; попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів; індивідуальні засоби захисту та інші.

Окрему увагу було приділено важливості навчання керівної ланки та населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Основною метою навчального заняття стала професійна організація виконання заходів цивільного захисту на території Пісочинської селищної ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень