Привітання з Днем Конституції України від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та колективу Пісочинської селищної ради

Дата: 27.06.2021 12:45

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, колектив Пісочинської селищної ради вітають Вас з визначним державним святом - Днем Конституції України!

25 років тому Конституція України увійшла в наше життя як головний оберіг державності, демократії і свободи.  Прийняття Основного Закону України  назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Шановна Пісочинська громадо! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, професійних здобутків, щастя, добробуту, невичерпної енергії та впевненості у щасливе майбутнє України!  Нехай кожен з нас своєю працею сприяє процвітанню держави та відчуває гордість за свою країну!

Зі святом!