НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Дата: 13.03.2023 12:43

Незважаючи на жорстокі дні війни, діти нашої громади є активними учасниками творчих мовно-літературних конкурсів. Учні КЗ «Пісочинський ліцей» вибороли призові місця в обласному етапі. І місце – Комолов Кирило, 8-Б клас, учитель Сидоренко Л. О. та ІІІ місце Красная Діана, 5-А клас, учитель Демченко Н. І. (Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика); Кисіль Юлія – ІІ місце, 9-Б клас, учитель Сидоренко Л.О. (XIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка).

Блискучими черговими перемогами юні мешканці громади спонукають усвідомити, що українська мова – це код нашої нації, символ незламності, високих духовних можливостей і нового етичного мислення.

Слава Україні!