Нові перемоги велосипедистів громади

Дата: 12.05.2021 12:41

З 5 по 7 травня в місті Харкові відбувся Чемпіонат України з велоспорту (МТБ). Вихованці Пісочинської ДЮСШ – велосипедисти, що тренуються під керівництвом Гримайла Ігоря Костянтиновича, блискуче виступили на змаганні!

Так, Кононенко Карина у складі збірної команди Харківської області стала переможницею Чемпіонату.

Стецюк Ярослава й Майданников Вадим (обидва спортсмени 2009 ррн) взяли участь у змаганні поза конкурсом у віковій категорії 2008 року та посіли почесне 3 місце. В груповій гонці Вадим став 5-м, а Ярослава посіла 3 місце.

Протягом 13 – 17 травня Кононенко Карина, Кононенко Вікторія и Стецюк Ярослава будуть представляти нашу громаду на Відкритому чемпіонаті України з велоспорту (шосе) в місті Суми. Бажаємо ім перемоги! Пишаємося та вболіваємо за наших юних спортсменів!