Новини спорту. Чемпіонат Харківської області на велостанках

Дата: 23.02.2021 12:41

В регіональному турнірі, який проводився на базі «Велоцентру» міста Харкова, взяли участь майже сто спортсменів, що боролися за нагороди у 6 вікових категоріях. Результат кожного учасника визначався за сумою двох вправ - сорок обертів за певний проміжок часу та максимальне число обертів за тридцять секунд або одну хвилину (залежно від вікової категорії).

Юні представники Пісочинської громади, вихованці Пісочинської ДЮСШ гідно виступили на змаганні:

ДІВЧАТА 2007-2008 ррн

2 місце - Ярослава Стецюк;

3 місце - Карина Кононенко.

ЮНАКИ 2009-2010 ррн

1 місце Вадим Майданник.

ДІВЧАТА 2009-2010 ррн

1 місце - Катерина Остапенко;

4 місце - Дашевська Аліна;

5 місце – Кононенко Вікторія.

Вітаємо дебютанток змагань подібного рівня – Яну Юрченко та Войцеховську Єсенію! Зичимо спортсменкам перемог у майбутньому!

Слід зазначити, що талановита велосипедистка Ярослава Стецюк виступала в старшій віковій категорії за погодженням з тренерською радою та продемонструвала вражаючий результат. Пишаємося та вболіваємо за Ярославу!

Дякуємо тренеру спортсменів Ігорю Костянтиновичу Гримайлу за гідне виховання та блискучу підготовку спортсменів! Підтримуємо команду та з нетерпінням чекаємо на нові змагання!