A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ СЕРЕД ГРАВЦІВ ФУТБОЛУ

Дата: 01.12.2021 17:40
Кількість переглядів: 18

У межах Всеукраїнських спортивних змагань «Спорт протягом життя» 1 грудня 2021 року на базі Пісочинського ліцею відбулися змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської громади у віковій категорії «U-13».

Учасниками змагань стали учнівські команди Пісочинського ліцею «Джерело», Пісочинського ліцею, Коротичанського ліцею та Пісочинського ліцею «Мобіль».

Вітаємо учнівські команди, які за результатами змагань з футболу та висновками суддівської колегії вибороли призові місця у віковій категорії U-13:

- І місце - Пісочинський ліцей;

- ІІ місце - Пісочинський ліцей «Мобіль»;

- ІІІ місце - Коротичанський ліцей.

У номінації «НАЙТЕХНІЧНИЙ ГРАВЕЦЬ» найкращим став Олександр Хлівний, учень Коротичанського ліцею.

У номінації «НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ» - Ілля Колодяжний, учень Пісочинського ліцею «Джерело», Олександр Хлівний, учень Коротичанського ліцею, Данііл Михайлов, учень Пісочинського ліцею «Мобіль», Тимофій Рябов, учень  Пісочинського ліцею.

Головний суддя змагань з футболу Володимир Анатолійович Коченгін, учитель фізичної культури Пісочинського ліцею, відзначив переможців змагань медалями, кубками, тематичними статуетками та дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів від Пісочинської селищної ради.

Вболіваємо за учнівську команду Пісочинського ліцею, яка буде виборювати перемогу Пісочинської громади серед учнівських команд на відбірковому етапі обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч»  Всеукраїнської шкільної спартакіади «Спорт протягом життя».

Дякуємо керівництву Пісочинського ліцею за допомогу в організації проведення І (місцевого) етапу змагань з футболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради, Володимиру Анатолійовичу Коченгіну, за якісне виконання суддівських повноважень, а також учителям фізичної культури закладів освіти за підготовку учнівських команд до змагань.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень