ТРЕНІНГ "STOP THE BLEED"

Дата: 01.08.2022 12:21

31 липня 2022 року на території Пісочинської селищної ради під егідою ПРООН та за фінансування ЄС керівники закладів освіти, відповідальні особи з питань безпеки життєдіяльності стали учасниками навчального тренінгу "STOP THE BLEED" від Американської колегії хірургів.

Учасників тренінгу навчали зупиняти кровотечу. Зараз це як ніколи важливо, бо велика кількість людей помирають саме від кровотечі при пораненні.

Обговорені питання курсу: особиста безпека; розпізнання і зупинка масивної кровотечі; тимчасова зупинка кровотечі за допомогою прямого тиску; зупинка кровотечі за допомогою тампонади рани; використання турнікетів для зупинки кровотечі з кінцівок.

Освітяни дізналися про особливості використання турнікетів: CAT, SOF-T, SAM XT, SICH, а також про використання такого засобу тиску як ізраїльський бандаж.

Також були обговорені тактичні аспекти допомоги постраждалим.

Учасники навчального тренінгу отримали офіційні сертифікати "STOP THE BLEED Course" Американської колегії хірургів.

Все буде Україна! Бережіть себе.