A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НМТ 2023: Календар вступника та розклад вебінарів для підготовки

Дата: 24.03.2023 12:20
Кількість переглядів: 24

Цього року, як і минулого, випускники складатимуть національний мультипредметний тест — НМТ для вступу до вишів. Ми зібрали найважливішу інформацію: як підготуватися до іспитів? Де знайти демонстраційні тести? Який розклад безкоштовних вебінарів із підготовки до НМТ 2023? А також 7 простих правил, щоб легко засвоїти навчальний матеріал.

Коли відбудеться НМТ 2023?

Цьогоріч НМТ проходитиме у дві сесії: основну та додаткову.

Зареєструватися на тестування можна з 3 квітня, а до 7 травня випускники мають підтвердити участь у НМТ та остаточно визначитися з місцем проходження тесту.

Додаткова реєстрація для тих, хто з поважних причин не зміг зареєструватися в основний період, відбудеться 5–12 червня.

Основна сесія тестування відбудеться 5–23 червня.

Додаткова — 11–24 липня. У ній зможуть взяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Не пізніше ніж за 10 днів до початку основної сесії учасники зможуть завантажити персональні запрошення із зазначеними часом, датою та місцем проведення НМТ.

Результати основної сесії будуть розміщені до 28 червня. Додаткової — до 29 липня.

Випускники, які перебувають за кордоном через війну, зможуть скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах. У МОН зауважили, що цього року кількість країн, у яких українські учні зможуть скласти тест, збільшиться порівняно з минулим роком. Наразі відомо, що тестування відбудеться в усіх країнах Євросоюзу, США, Канаді, Японії, Туреччині.

Як тренуватися складати НМТ?

Демонстраційний варіант НМТ з української мови вже доступний, його можна пройти за посиланням.

Демонстраційний варіант НМТ з математики теж нещодавно виклали у вільний доступ. Щоб завантажити, перейдіть за посиланням.

Хочете дізнатися, чим відрізнятиметься НМТ 2023 від тогорічного? Усі відмінності пояснює Тетяна Вакуленко в нашому матеріалі.

 

Як безкоштовно підготуватися до НМТ 2023: розклад вебінарів iLearn

Підготуватися до НМТ можна на платформі iLearn. Вона була створена для того, щоб усі учні мали безкоштовний доступ до якісної освіти, незалежно від місця проживання чи соціального статусу.

Серед навчальних матеріалів платформи є відеокурси з української мови, математики, історії України, англійської мови та біології.

Зараз на платформі проходять вебінари з підготовки до НМТ 2023.

Якщо ви не встигли на вебінар онлайн, його можна переглянути в записі на YouTube-каналі iLearn.

Також на платформі можна пройти тренувальні тести. Це можуть бути ЗНО за минулі роки, офіційний демонстраційний варіант тренувального тесту НМТ та його варіант від iLearn.

Нещодавно в користувачів iLearn з’явився ще один помічник із підготовки до НМТ — новий Telegram-бот.

Ось яку інформацію він має для майбутніх вступників:

 • актуальний розклад вебінарів з підготовки до НМТ;

 • індивідуальні нагадування про початок обраних вебінарів;

 • посилання на всю важливу інформацію про НМТ 2023;

 • чати для обговорення підготовки для користувачів iLearn.

Лайфхаки для самостійної підготовки: 7 простих правил

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть краще запам’ятати навчальний матеріал, коли ви виконуєте домашні завдання до вебінарів чи вивчаєте якісь теми до НМТ самостійно.

 • Читайте вголос. Хоча це може змусити вас виглядати трохи божевільними, спробуйте! Ви здивуєтеся, скільки здатні запам’ятати, коли промовлятимете матеріал вголос.

 • Поясніть тему комусь. Спробуйте пояснити те, що ви вивчаєте, своїми словами батькам, другові чи навіть коту. Ви помітите, де ви не зовсім розумієте поняття і чи є моменти, які потрібно прояснити.

 • Малюйте схеми чи діаграми. Малювання допоможе вам візуалізувати інформацію, яку важко описати. Це створить у вашій свідомості картинку, яку можна згадати під час тесту.

 • Якщо вивчаєте щось з екрана монітора, використовуйте Times New Roman. Це найшвидший для читання шрифт.

 • Користуйтеся програмами для блокування сайтів, які відволікають вашу увагу. Додаток SelfControl допоможе заблокувати вибрані сайти на певний час.

 • Переглядайте історичні документальні фільми. Документальні фільми — це спосіб стиснути всю історію в короткий проміжок і цікаво провести час.

 • Робіть регулярні перерви в навчанні. Коли ваш мозок працює, потрібно робити регулярні перерви. Так він зможе засвоїти більше інформації. Це також допоможе підтримувати мотивацію та зосередженість під час навчання. Зробіть невелику перерву після 45–50 хвилин навчання, оскільки після цього періоду концентрація слабшає. А все нове після 1,5 години взагалі не засвоюється.

ОСВІТОРІЯ

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень