Семінар практичних психологів, соціальних педагогів

Дата: 07.11.2019 12:17

06 листопада 2019 у КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної рада» відбувся семінар практичних психологів, соціальних педагогів, асистентів учителів/вихователів та логопедів  закладів дошкільної та загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради за темою «Адаптація й соціалізація учнів перших та п’ятих класів, дітей з особливими освітніми потребами».

Свій досвід роботи представили соціальний педагог КЗ «Пісочинський ліцей» Болотських Тамара, практичний психолог КЗ «Пісочинська ЗОШ» Мельник Марина, практичний психолог КЗ «Березівська ЗОШ» Руднєва Ірина та практичний психолог  КЗ «Пісочинській ДНЗ «Теремок» Лобот Наталія.

Директорка КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Мереф’янської міської ради Харківської області» Педан Таісія провела тренінг за темою «Організація та проведення корекційно-розвивальних занять в умовах інклюзивної освіти як складова успішної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до освітнього процесу» та відповіла на запитання працівників психологічної служби, педагогів Пісочинської ОТГ щодо організації інклюзивного навчання в закладі освіти та принципів роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.