Реалізуємо міні-проєкти обласного конкурсу "Разом в майбутнє". Пісочинська школа мистецтв "ART NOVA"

Дата: 06.08.2020 11:52

У 2020 році відбувся черговий конкурс розвитку територіальних громад Харківської обласної ради «Разом в майбутнє». Цього року в конкурсі брали участь 607 проєктів, із них переможцями було обрано лише 266, серед яких 7 - від Пісочинської громади.
Одним з переможців став проєкт «Мистецька освіта майбутнього для Пісочинської громади», запропонований батьківським комітетом КЗ «Пісочинська школа мистецтв «АРТ НОВА». Його мета  – сучасна та професійна школа мистецтв для підростаючого покоління, яка надає якісну мистецьку освіту.
Вклад Пісочинської селищної ради в реалізацію  проєкту складає понад 84 тис. грн.
Наразі розпочато роботи з його втілення. Вже придбано медійне обладнання, музичні інструменти та комп’ютери. Чекаємо на доставку та встановлення сучасних аудиторних меблів та телевізора.