Тиждень фізкультури та спорту. КЗ «Березівська ЗОШ»

Дата: 23.09.2020 11:52

З метою пропаганди здорового способу життя з 07 по 11 вересня в освітньому закладі проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:
- виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
- покращення здоров'я;
- придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
- залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
- виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.
Для учнів 5-10 класів протягом тижня відбувалися змагання з футболу. Фінал змагань пройшов 11вересня. У запеклій боротьбі перемоги здобули учні 7 класу.
Тиждень фізкультури і спорту в Березівській ЗОШ пройшов весело, з азартом та завзяттям! Учні із задоволенням брали участь у різноманітних заходах.