Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради
» НОВИНИ та АНОНСИ » Заняття з розвитку мовлення. Пісочинський ЗДО №3 "Теремок"
Заняття з розвитку мовлення. Пісочинський ЗДО №3 "Теремок"
Дата: 22.10.2020 11:51
Кількість переглядів: 19
В групі старшого дошкільного віку "Веселка" садочка відбулось заняття з розвитку мовлення (Грамота). На занятті діти разом з вихователем закріплювали знання про слово. Розвивали вміння визначати довгі і короткі слова. Підвищували інтерес до навчання грамоти.