A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ЗНО для вступників проведуть у 23 країнах Європи

Дата: 22.05.2022 11:49
Кількість переглядів: 12

Проведення національного мультипредметного тесту для українських вступників відбудеться у 23 країнах Європи.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Загалом заплановано, що тестування буде проведено у 39 містах таких країн, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

За словами Сергія Шкарлета, українці, які вимушено покинули свою Батьківщину через війну, зможуть скласти тестування та вступити до закладів вищої освіти України.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами. А отже, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості ? незалежно від того, де саме учасники їх складатимуть.

«Вдячний міністрам та партнерам за те, що вони погодилися підтримати українських вступників у такий непростий час. Проведення НМТ в інших країнах ? складне й комплексне завдання, але це, безперечно, важливий крок з-поміж багатьох етапів повернення українців додому і відбудови держави», – зазначив міністр освіти і науки.

Більше про особливості проведення національного мультипредметного тесту та підготовку до нього читайте у Дорожній карті учасника ЗНО.

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень