A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Увага! Відкрито реєстрацію заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році!

Дата: 24.01.2020 11:46
Кількість переглядів: 6

21 січня відкрито реєстрацію заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році. Прийом проєктних заявок буде здійснюватися до 17:00 01 березня 2020 року. Реєстрація заявок здійснюється на сайті Харківської обласної ради за посиланням:

http://oblrada.kharkov.ua/…/contests…/together-to-the-future.

До участі у конкурсі запрошуються:

перша - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради) та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, які зареєстровані згідно з чинним законодавством України;

друга - сільські, селищні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проєктів, розроблені у рамках співробітництва територіальних громад.

Кожен конкурсант розробляє проєкти за наступними номінаціями:

- «Добробут та розвиток громад» - до цієї номінації відносяться проєкти соціального спрямування, які реалізовуються, як правило, на об’єктах соціально-культурного значення бюджетної сфери;

- «Благоустрій та охорона довкілля» - проєкти, направлені на благоустрій населених пунктів та впровадження екологічних заходів;

- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму» - проєкти, по збереженню культурної, духовної спадщини та заходи по розвитку туризму.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

для першої категорії учасників – до 300,0 тис. гривень;

для другої категорії учасників – до 1 500,0 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо умов та порядку проведення обласного конкурсу можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради за посиланням:

http://oblrada.kharkov.ua/…/contests…/together-to-the-future.

Телефони для довідок: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08 ( відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень