Відбувся огляд готовності 11 закладів освіти Пісочинської об’єднаної територіальної громади до нового 2020/2021 навчального року

Дата: 13.08.2020 11:46

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 09 липня 2020 року № 79-ОД «Про проведення огляду готовності закладів освіти Пісочинської селищної ради до роботи в 2020/2021 навчальному році» з 10 по 12 серпня комісією було здійснено огляд готовності закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти: Пісочинського ліцею, Пісочинського ліцею «Мобіль», Коротичанського ліцею, Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пісочинського ЗДО (дитячий садок) № 1, Пісочинського ЗДО (дитячий садок) № 2, Пісочинського ЗДО (ясла-садок) № 3 «Теремок», Коротичанського ЗДО (ясла-садок), Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи та Центру дитячої та юнацької творчості «Імпреза».

Під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Ю.С. Бєлової до роботи долучилися  запрошені спеціалісти: В.А. Бердієв, спеціаліст цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради; Б.В. Жировий, інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Харківського управління ГУ ДСНС України у Харківській області, полковника служби цивільного захист; К.М. Мамаєва, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Комісією відзначено, що в закладах освіти проведено капітальні та поточні ремонти приміщень і споруд, впорядковано прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики, оновлено навчально-матеріальну базу. Всі заклади освіти відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають відповідне матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році.

Дякуємо Пісочинському селищному голові О.О. Чернобаю, колективам закладів освіти, батькам за злагоджену та плідну роботу із підготовки закладів освіти Пісочинської селищної ради до освітньої діяльності у 2020/2021 навчальному році.